banner341

Ecrin Kerim Bilgi ve İletişim hizmete açıldı

Ecrin Kerim Bilgi ve İletişim Hizmetleri, Samsun’dan yurt dışına hizmet vermeye başladı. Yapılan tanıtım toplantısı ile birlikte çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Ecrin Kerim Bilgi ve İletişim hizmete açıldı ABONE OL

2017 yılında kurulan Ecrin Kerim Bilgi ve İletişim Hizmetleri, şimdi ise Almanya merkezli ZG Marketing ile yeni bir ortaklığa adım attı. 
Yapılan anlaşma ile ZG Marketing Yönetim Kurulu Başkanı Rrustem Gashi ile ZG Marketing Ceo’su Onur Ünal, Samsun’a gelerek Samsun Genel Müdürü Fatih Toprak’dan son yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. 
Çağrı merkezi olarak hizmet veren Ecrin Kerim Bilgi ve İletişim Hizmetleri ve ZG Marketing Samsun Genel Müdürü Fatih Toprak, “Samsun’da 2017 tarihinden itibaren çağrı merkezi olarak faaliyet gösteren ve Almanya`da yasayan müşterilere Hizmet sunarak hızla büyümekte olan şirketimizle, şimdi de Almanya’da merkezli ZG Marketing ile yeni bir ortaklığa adım attık” dedi.

Toprak, “Yıllarca yurt dışında yaşayan ve memleketim olan Samsun’u çok sevdiğim için geri dönüş yaptım. Kendi memleketimde istihdam sağladığım için çok mutluyum. Her geçen gün daha da büyüyen şirketimizin, birkaç yıl sonra yüzlerce insana istihdam sağlayacağına eminim. Yaptığımız anlaşmadan dolayı ise ZG Marketing yetkililerine teşekkür ediyorum. Birlikte çok güzel çalışmalar yapacağız” diye konuştu. 


Toprak, ZG Marketing’in, Almanya’nın Berlin, Stuttgart, Hamburg, Köln, München, Düsseldorf, Bremen, Mönchengladbach ve Augsburg şehirlerinde, Kosovo’nın Vushtrri ve Prishtina şehrinde, Türkiye’de İstanbul, Antalya, Konya, Karaman, Ankara ve son olarak Samsun şehirlerinde, İspanya’nın Gran ve Canaria şehirlerinde, Fas’ın Nador şehrinde, Bulgaristan’ın Sofia şehrinde, Yunanistan’ın Atena şehrinde, Slovenya’nın Ljubljana şehrinde, Makedonya’nın Skopje ve Tetovo şehrilerinde, Bosna Hersek’in ise Sarajevo ve Doboj şehirlerinde hizmet verdiğini söyledi. 
Düzenlenen tanıtım yemeğine Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 09:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner345