Eda ve Vahdettin'in mutlu günü

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın yeğeni Vahdettin Çebi ile Eda Çınar dünyaevine girdi.

Eda ve Vahdettin'in mutlu günü
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un kıydığı nikahta bir ömür boyu mutluluğa "evet" diyen Nazife ile Hasan Çınar'ın değerli kızı Eda ve Ayşe ile Önder Çebi'nin kıymetli oğlu Vahdettin çiftine nikah cüzdanını AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş verdi. 
Gerçekleşen evliliğin Çınar ve Çebi aileleri için hayırlara vesile olmasını temenni eden Milletvekili Köktaş, "Mutluluklar paylaşıldıkça çoğalır, üzüntüler paylaşıldıkça azalır, bu akşam bu iki ailenin mutluluklarını paylaşan herkese çok teşekkür ediyorum. 
Bizler resmi, sizler gönüllü şahitler olarak Eda ve Vahdettin'in nikahı kıyıldı. Rabbim şahitliklerimizi kabul eylesin. Kendilerine küçük bir nasihatta bulunmak istiyorum. Sizleri büyüten bugünlere getiren ailenizi her zaman ziyaret ederek hayır dualarını alın. Bu düşünceler ile gerçekleşen evliliğin hayırlı uğurlu olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum" dedi. 
Eda ve Vahdettin çifti daha sonra ilk danslarını yaparak düğün pastalarını kestiler. Mutlu çift kendilerini yanlız bırakmayan herkese teşekkür etti. 
Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2018, 10:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4