Fevzi Güler Son Yolculuğuna Uğurlandı

Samsun'un sevilen simalarından Fevzi Güler, son yolculuğuna gözyaşlarıyla uğurlandı.

Fevzi Güler Son Yolculuğuna Uğurlandı ABONE OL

Samsun'un renkli simalarından 'Balıkçı Fevzi' olarak bilinen Fevzi Güler, bir süredir rahatsızlığı nedeniyle tedavi altında bulunduğu özel hastanede yaşamını yitirdi. Fevzi Güler ebedi yolculuğuna Samsun protokolü ve çok sayıda vatandaşın katıldığı cenaze töreniyle uğurlandı.

83 yaşında hayatını kaybeden Fevzi Güler'in cenaze törenine AK Parti Samsun Mliletvekilleri Fuat Köktaş,Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Valisi Osman Kaymak, Kocaeli Valisi ve eski Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile Samsun'daki kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Samsun Belediye Başkanı Kemal Vehbi Gül döneminde Balık Hali Müdürlüğü ve Otobüs İşletmeleri Müdürlüğü görevlerinde bulunan ve daha sonra sahibi olduğu 'Fevzi'nin Yeri' balık lokantısı ile sektörde önemli bir yer edinen Fevzi Güler'in cenazesi Büyük Cami'de öğleyin kılınan cenaze namazının ardından Kıranköy Mezarlığı'ndaki aile kabristanlığında toprağa verildi.
 

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2019, 15:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4