Galip Öztürk'ün kardeşi Talip Öztürk AK PArti'den Milletvekili Aday Adayı oldu

Metro Turizmin sahibi Samsunlu işadamı Galip Öztürk'ün kardeşi Talip Öztürk, 1 Kasım 2015'de yapılacak erken seçim için AK Parti'den Samsun milletvekili aday adayı oldu.

Galip Öztürk'ün kardeşi Talip Öztürk AK PArti'den Milletvekili Aday Adayı oldu ABONE OL

SAMSUN HABER- Metro Turizmin sahibi Samsunlu işadamı Galip Öztürk'ün kardeşi Talip Öztürk, 1 Kasım 2015'de yapılacak erken seçim için AK Parti'den Samsun milletvekili aday adayı oldu.

Samsunlu işadamı Galip Öztürk'ün kardeşi işadamı Talip Öztürk'ün milletvekili aday adaylığı için başvurusunu 3 Eylül 2015 (bugün) tarihinde yaptığı öğrenildi. AK Parti'den Samsun Milletvekili aday adayı olan işadamı Talip Öztürk'ün 1 Kasım'da yapılacak erken seçim için siyasete atılması gündeme bomba gibi düştü.

Galip Öztürk'ün küçük kardeşi olan Talip Öztürk, Türkiye Yarış Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütüyor.

Talip Öztürk Samsun’dan milletvekili aday adaylığı için AK Parti'de son müracaat günü olan 3 Eylül 2015  tarihini bekleyip, gerekli tüm evraklarını hazırlayarak Parti Genel Merkezine teslim ettiği öğrenildi.

Talip Öztürk İlk açıklamasını Samsunkenthaber.com'a yaptı>>> Açıklamasını okumak için tıklayın.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2015, 09:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4