GSM Operatörlerindeki Sorunla İlgili Hükümetten Açıklama

Bayramın ilk günü GSM Operatörlerinde yaşanan iletişim problemiyle ilgili Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'ndan açıklama geldi.

GSM Operatörlerindeki Sorunla İlgili Hükümetten Açıklama

Ramazan Bayramı’nın ilk gününde yakınlarını arayarak bayramlaşmak isteyen vatandaşlar, iletişim sorunuyla karşılaşmıştı. 3 GSM Operatörü de sorunlarla ilgili birbirlerini sorumlu tutmuşlardı. 

Konuyla ilgili hükümet cephesinden açıklama sosyal medya üzerinden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'ndan geldi. Bakan Karaismailoğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada;
"Kesintisiz iletişim için kurumlarımız sürekli teyakkuz halinde. Dünyada bu alanda lider ülkeler arasındayız. Bayramın ilk günü yaşanan kısmi iletişim problemlerinin tekrar etmemesi için, atılması gereken tüm adımlar Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından atılmaktadır." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344