Güncel İş İlanları

Denizli Satış Personeli İşkur Güncel İş İlanları

Güncel İş İlanları ABONE OL


Denizli satış personeli işkur iş ilanları aracılığı ile ilimizdeki çok farklı poziyonlar ile birlikte satış personeli alımı ilanlarına da ulaşabilirsiniz. Ege bölgesinin iç şehirlerinden biri konumunda olan Denizli çok farklı iş kollarının birarada uyum içerisinde çalışmasına imkan sunan bir yapıya sahiptir. İlimizde değişik sektörlere yönelik iş olanaklarının fazla olması vatandaşlarımızın iş göçü yapmasını engellemiştir.

 Özellikle Manisa ve İzmir gibi sanayisi gelişme ve büyüme içerisinde olan illere yakınlık ve konumu denizli iş ilanlarının çok fazla rağbet görmesine neden olmuştur. Sizler de ilimizde çalışma alanlarına bağlı olarak farklı sektörlerde iş bulmak istiyorsanız bunun için Denizli İşkur iş ilanları aracılığı ile pozisyonunuza uygun iş ilanlarını değerlendirebilirsiniz. Tüm sektörle ait en yeni iş ilanlarını bulmak artık çok kolay.

Nasıl Bir İş Yapılacak?

Şirket hedefleri doğrultusunda mağazasında bulunan ürün kategorilerinin satışını gerçekleştirmek ve Mudo standartlarında müşteri memnuniyeti üst seviyelere çıkarmak

Alınacak Personellerde Aranan Nitelikler

Mudo Concept, Mudo Collection, Mudo FTS64, Mudo Kids, Mudo Accessoires markalarının yer aldığı 100’ü aşkın mağazasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. 50. Yılımızda sizi de bu deneyimi yaşamaya davet ediyoruz.

 En az lise mezunu,

 Başarı odaklı,

 Etkileme ve ikna becerisi yüksek,

 Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan,

 Müşteri memnuniyetine önem veren,

  Personeller aranmaktadır.

Kaynak: Yukarıdaki içerik İş İlanları 2016 sitesinin içeriklerinden yararlanılarak oluşturulmuştur.

 

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2015, 18:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4