banner341

Hangi Hayati'ye inanacağız!

Yazdığı yazılarla Samsun'a yıllarını vererek hizmet etmiş birilerini FETÖ’cülükle suçlayan elinde belge olmadan iddialarla önce savcıları sonra Cumhuriyet Halk Partisini göreve çağıran Gerçek Gazetesi Köşe Yazarı Hayati Kaynar dünkü köşe yazısında adeta günah çıkardı.

Hangi Hayati'ye inanacağız! ABONE OL

‘Çocuklara sorun!.. ‘ başlıklı adlı köşe yazısında Kaynar, Samsun Valisi İbrahim Şahine "sahip çıkma" çağrısı yaptı. 

Onun bu çağrısını ayrı tutuyoruz...!

gazetenizolsun.com olarak Vali Şahin ile ilgili yapılan haberin ardından sitemizde yayınladığımız Samsun Valiliği'nin açıklamasında "Yerel de organize edilip ulusal haber kanallarına servis edilerek hem Samsun'un itibarını hem de Samsun'a emek vermiş, hizmet etmiş kişileri hedef alan bu yayınların neden yapıldığı da kamuoyu tarafından net bir şekilde bilinmektedir." Diyerek daha önceki kumpas haberlere dikkat çekmiştik. 

Fakat Kaynar'ın dünkü yazısı herkesin dengesini bozdu, çünkü herkes kendi kendine "Hangi Hayatiyi muhatap alacağız, bunu yazan Hayatiyi mi, önceki yazıları yazan mi" diye sormaya başladı.

Çünkü Hayati dünkü yazısında diyor ki "Bu zamana kadar da bu iddiaların hiç birini; Hiç kimse ispatlayamadı!.."
Ve böylece kendi kendini tekzip ediyor.
Çünkü, kendisi de 16 Nisan öncesi ara vermeden önce yazdığı yazılarda bazı siyasileri FETÖcülükle suçlamıştı, neden ortaya bir belge sunamamıştı. 
Bunu görmezden gelmemizi bekliyor...
Ve evet kimse de bunu sorgulamıyor...

Kaynar'ın, iğneyi önce kendisine batırması gerekiyor, kendisi bugüne kadar hedef aldığı siyasetçiler hakkında yazdıklarında hangi iddiayı ispat etti ki, başkalarının bir şey ispat etmesini bekliyor...

Gazetesinin 3. Sayfasını kapattıran mahkeme kararı tekzipleri unutuldu mu sanıyor...

Kendisi önce bunları izah etsin!

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2017, 03:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner345