Havza Belediye Başkanı İkiz Kardeş Belediye’yi ziyaret etti

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ve beraberindeki heyet Kardeş Belediye olan Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’ nu makamında ziyaret etti.

Havza Belediye Başkanı İkiz Kardeş Belediye’yi ziyaret etti ABONE OL

Esenyurt ve Havza Belediyesinin kardeş olmasının üzerine Havza Belediye Başkanı Av. Murat İkiz, Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Büyük, Samsun Dernekler Federasyon Başkanı Fikret Bıyık, Esenyurt Belediye Meclis Üyesi Eren Kaya ile birlikte Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’na nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

Havza Belediye Başkanı Av. Murat İkiz Esenyurt Belediyesi ile Havza Belediyesi’nin kardeş belediye olmasını sağlayan Başkan Kadıoğlu’na teşekkürlerini ileterek; “ Sayın Başkan Kadıoğlu’nu Havza’ya davet ediyorum. Kendisini ağırlamaktan son derece memnuniyet duyacağız. Bildiğim kadarı ile termal kaynaklara sahip olan Esenyurt Belediyesi ile bilgi ve tecrübe paylaşımı yapmak bizleri mutlu edecek. Esenyurt Havzalı hemşerilerimizin yoğunluklu olduğu bir bölge ben inanıyorum ki Havzalı hemşerilerimizde bizlere nasıl sahip çıkıyorlar ise Esneyurt Belediyemize ve Sayın Başkanımıza sahip çıkacaktır.” Dedi.

Sohbet atmosferinde geçen ziyaret programında Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Esenyurt ’un çok sayıda belediye ile kardeş belediye olduğunu ve Havza’nın da bu belediyeler arasında yer almasından dolayı mutlu olduğunu belirtti. Esenyurt Belediye Başkanı  Kadıoğlu; “İnşallah Esenyurt’ta  Havza İlçesi gibi bir termal kent olacak. Her iki ilçemiz için bu birliktelik hayırlı olsun. Sayın Başkanımın bizleri ziyaretinden ötürü mutluluk duydum. “dedi.

 Görüşmede her iki ilçede termal sağlık ve termal turizm hakkında yatırım ve hizmetler konuşuldu.

Ziyaret programı sonunda Havza Belediye Başkanı Av. Murat İkiz tarafından Havza’nın simgesi olan bakır semaver ve Havzanın tarihi tablosu Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’na hediye edildi.  

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2015, 06:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4