Havza Belediye Başkanı Özdemir çalışmaları inceledi

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından kırsal mahallelerde devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyerek kırsal mahallelere ziyaretlerde bulundu.

Havza Belediye Başkanı Özdemir çalışmaları inceledi

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Küflek, Gelincik, Eymir, Çeltek, Hilmiye, Karga ve Kemaliye mahallelerinde havaların ısınmasıyla birlikte başlayan asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Havza Şube Şefi Burak Görmüş’ten çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Özdemir kırsal mahalleleri de ziyaret ederek burada vatandaşlar ile bir araya geldi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir kırsal mahallelere yönelik çalışmalara başladığını belirterek; “İlçemizin her bir mahallesinde, belirli bir planlama dahilinde yol bakım, onarım ve yapım çalışmalarımıza devam ediyoruz. Samsun Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte halkımızın her zaman hizmetindeyiz.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344