Havza Belediyesi Küçükçekmece Belediyesi ile kardeş belediye oluyor

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Havza Belediyesinin Küçükçekmece Belediyesi ile kardeş belediye olması için çalışmaların başladığını bildirdi.

Havza Belediyesi Küçükçekmece Belediyesi ile kardeş belediye oluyor ABONE OL

Çalışmalar kapsamında Küçükçekmece Belediyesini Ziyaret Eden Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ile görüştü.

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’in makamında gerçekleşen görüşmede her iki başkan görüş alışverişinde bulunarak bir süre sohbet ettiler ve kardeş belediye olmak için izlenecek yol belirlendi.

Görüşme sonunda bir açıklama yapan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’e misafirperverliğinden ötürü teşekkür ederek; “Sayın Başkanıma bizlere göstermiş olduğu misafirperverlikten ötürü teşekkür ediyorum. Yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde her iki belediyemizin kardeş belediye olması yönünde ortak karar alındı ve bu doğrultuda çalışmalara başlandı. Küçükçekmece Havzalıların yoğunluklu olarak yaşamakta. Ben eminim ki bizlere bu yakınlığı gösteren Sayın Başkanıma ve ekibine Havzalı hemşerilerimiz sahip çıkacaktır.”  dedi.

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ise Havza Belediye Başkanı İkiz’in ve ekibinin ziyaretinden ötürü memnuniyetlerini dile getirerek; “ Samsun’un önemli ilçelerinden bir olan Havza Belediyesi kardeş belediye olmak bizleri mutlu etti.” Dedi.

İkiz’e ziyarette Havza Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Büyük, Halka İlişkiler Müdürü Ömer Faruk Çörekçioğlu ve İstanbul Samsun Dernekler Federasyon Başkanı Fikret Bıyık eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2015, 08:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4