banner341

Havza Belediyesi'nde E - Belediye kolaylığı

Havza Belediyesi vatandaşların ödeme ve diğer iş ile işlemlerini kolaylaştırmak için E-Belediye hizmetini başlatarak ödemelerin internet üzerinden yapılmasına olanak sağladı.

Havza Belediyesi'nde E - Belediye kolaylığı ABONE OL

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Belediyemiz web sitesinde E-Belediye butonuna tıklanarak borç sorgulaması ve ödeme hizmeti hizmete başlamıştır.” Dedi.

Özellikle pandemi döneminde vatandaşların belediyeye gelmeden birçok iş ve işlemini çevrim içi olarak halledebileceği E Belediye hizmetleri www.havza.bel.tr adresinde başlatıldı.

Vatandaşlar Havza Belediyesi E Belediye hizmetleri kapsamında internet üzerinden tahakkuk, tahsilat ve borç bilgileri sorgulayabilecekler. Ayrıca emlak, çevre temizlik vergisi, ilan - reklam vergisi beyanları görebilir, bu beyanlara ait çıktı alınması, ödeme işlemleri, sorgulama işlemleri, sicil arama, arsa rayiç değerleri, inşaat maliyet bedelleri, bina aşınma oranları, çevre temizlik tarifeleri, borç sorgulama, tahsilat bilgileri, online ödeme ve E-dekont gibi bir çok işlemi belediye binasına gelmeden internet üzerinden halledebilecekler.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, “Vatandaşlarımız artık Belediyemize gelmeden internet üzerinden ödemelerini ve diğer işlemlerini yapabilecekler. Halkımızın işini kolaylaştırmak adına böyle bir uygulama başlattık. Bundan sonra vatandaşlarımız Belediyemiz web sitesinde E-Belediye butonuna tıklanarak borç sorgulaması ve ödeme hizmeti hizmete başlamıştır. Vatandaşlarımızın özellikle bu pandemi sürecinde kalabalık ortamlardan uzak kalmasına yardımcı olmak ve gün kısıtlaması olmaksızın her an web sitemiz üzerinden borç ödeme, ve diğer iş ve işlemlerine kolaylık sağlamak açısından E Belediye hizmetlerimiz ile online sorgulama ve ödeme sistemini halkımızın kullanımına sunduk. Halkımıza hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2021, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner366