Havza Belediyesi'nden Berat Kandilinde tatlı ikramı

Havza Belediyesi tarafından Berat Kandili dolayısıyla vatandaşlara tatlı ikram edildi.

Havza Belediyesi'nden Berat Kandilinde tatlı ikramı

Havza Belediyesi tarafından Kevser Cami önünde Berat Kandili dolayısıyla vatandaşlara yatsı namazı çıkışı tatlı dağıttı.

Havza Belediyesi Halkla İlişkiler ekipleri tarafından Havza Belediyesi Halkla İlişkiler Müdür Zeki Kurt koordinesinde Kevser Camisi önünde Berat Kandili dolayısıyla vatandaşlara yatsı namazının ardından kandil simidi dağıtımı gerçekleştirildi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir kandillerin, sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlik duygularını güçlendirdiğini belirterek; “ Hep birlikte Allah'ın rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği Ramazan ayının müjdecisi mübarek Berat Kandil'ine erişmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mübarek gecede elimizi ve gönlümüzü uzatabileceğimiz herkese açmalı, kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine gayret göstermeli, büyüklerimizin ve dostlarımızın kandilleri tebrik edilerek, hayır duaları alınmalıdır. İbadetlerle geçirilmesi gereken Berat gecesinde yapılacak duaların, dünyada barışın sağlanması, refahın artması, manevi ve kültürel değerlerimizin muhafazası, bütün insanlığın selameti, iyiliğin, kardeşliğin, paylaşmanın ve merhametin çoğalmasına vesile olmasını diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta Havzalı hemşerilerimin ve tüm İslam aleminin mübarek Berat Kandilini tebrik eder, birliğimize ve beraberliğimize vesile olmasını Cenab-ı Haktan niyaz ederim. ” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344