Havza Belediyesi zabıta ekiplerinden marketlere fiyat ve stok denetimi

Havza Belediyesi zabıta ekipleri tarafından ilçe genelindeki marketler denetleyerek raflardaki yağ stoklarını ve fiyatları incelenerek stok ve fahiş fiyat denetimi gerçekleştirdi.

Havza Belediyesi zabıta ekiplerinden marketlere fiyat ve stok denetimi

Havza Zabıta Müdürü Erhan Demir idaresindeki zabıta ekipleri yerel ve zincir marketlerdeki reyonları gezerek, gıda ve temel tüketim ürünlerinde fiyat artışlarından raf ve kasa fiyatları arasındaki uyuşmazlığa ile raflardaki ürünlerin son kullanma tarihi denetlendi. Ekipleri ayrıca market depolarındaki yağ stoklarını da inceledi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “İlçemizde vatandaşlarımızın olumsuzluk yaşamaması için zabıta personelimiz marketlerde incelemelerde bulundu. Reyonları gezen, gıda ve temel tüketim ürünlerinde fiyat artışlarını, raf ve kasa fiyatlarını denetlediler. İlçe esnafımızda olumsuz bir durum yaşanmamıştır.  Hemşerilerimizin refahı ve sağlığı önceliğimizdir` ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344