banner341

Havza’da asfalt çalışmaları tamamlandı

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Havza Belediyesi işbirliği ilçe merkezinde asfaltlama ve çizgi çalışmalarının tamamlandığını belirtti.

Havza’da asfalt çalışmaları tamamlandı ABONE OL

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir yapmış olduğu açıklamada üç yol güzergahında yaklaşık 2 bin 500 metre sıcak asfalta kaplama yol yapıldığı belirterek; “ Yapılan çalışmalarımız ile zaman içerisinde eskiyen ve ekonomik ömrünü tamamlamış yollarımız yenilenerek daha güvenli ve kullanışlı hale geldi.Samsun Büyükşehir Belediyemiz ve belediyemizin işbirliği ile çalışmalarımız kısa sürede tamamladık. Asfalt çalışmasının ardından yapılan çizgi çalışmaları ile yollarımız hem daha güzel bir görünüme kavuştu, hem de daha güvenli bir hale geldi. Halkımıza hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

Başkan Özdemir Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Havza Belediyesi işbirliği ile kırsal mahallelerde çalışmaların ara vermeden devam ettiğini ifade ederek; “Dereköy Mahallesinde 3 bin 600 metrelik sıcak asfalt kaplama, Beyköy Cevizlik Mahalleleri gurup yolunda 3 bin 300 metre ikinci kat satıh kaplama çalışmaları tamamlandı. Ekiplerimiz aralıksız olarak halkımıza hizmet götürmek için çalışmalarına devam ediyor. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir’e ilçemize vermiş oldukları destekler için teşekkür ediyorum.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4