Hayatımızdaki Ünlüler

Göz önünde bulunmak ve hayatımızda bir şekilde yer almaya çalışmak için ünlüler her an yeni bir Medya haberi ile karşımıza çıkıyor.

Hayatımızdaki Ünlüler ABONE OL

 

Göz önünde bulunmak ve hayatımızda bir şekilde yer almaya çalışmak için ünlüler her an yeni bir Medya haberi ile karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda ülkemizin de en büyük sorunları arasında yer alan Suriyeli sığınmacılar konusuna da el atan ünlüler de bulunuyor. Bu ünlüler gerek gündeme gelmek gerek ise içlerinde taşımış oldukları başka düşünceler ile Suriyelilere yardım etmeyi ya da onlara yardım etmenin kesinlikle doğru olmayacağını söylüyorlar. Peki, hangi ünlü Suriyeli mülteciler sayesinde Güncel magazin haberlerinde yerini almayı başardı.

Televizyon haberleri arasında da yer alan ve son zamanlardaki kanayan büyük yaramıza tuz basan Hande Ataizi Suriyeli bir çocuğu evlat edinebilmek için devletten yardım istediğini açıkladı. Üç yaşındaki Suriyeli Aylan Kurdi’nin hayatını kaybetmesinden etkilenen Hande Ataizi’nin almış olduğu bu karar sonucunda anne olmasının etkisini de gösteriyor. Suriyelilerinin acısının bu şekilde az da olsa dindireceğini düşünen fakat bu tüm acılarının dinmesine imkân olmadığını söyleyen Hande Ataizi yapmış olduğu bu düşünceli tavrı sayesinde belki de bir çocuğun hayatını kurtarmış olacak. Özellikle de gündemde sık sık yer alan bir kişinin bu şekilde davranması belki de diğer kişilere de biraz örnek olabilir. Suriyeliler ülkemizde yer edinmeye çalışsalar bile vatanımızı ne kadar sahiplenseler de maalesef onların hep bir tarafları savaştan kaçamayan yakınlarını düşünerek buruk kalmak zorunda oluyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2015, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4