Hayırsever iş insanı Garip Yıldırım vefatının beşinci yılında anıldı

Yıldırım Şirketler Grup kurucusu ve onursal başkanı merhum Garip Yıldırım, vefatının beşinci yılında anıldı.

Hayırsever iş insanı Garip Yıldırım vefatının beşinci yılında anıldı

Yıldırım Şirketler Grubunun kurucusu ve onursal başkanı hayırsever iş insanı merhum Garip Yıldırım'ın vefatının beşinci yılında ailesi ve Yıldırım Şirketler Grubu Çalışanları tarafından anıldı. 

28 Mart 2017 tarihinde aramızdan ayrılmasıyla ailesini yasa, sevenlerini üzüntüye boğan merhum Garip Yıldırım için, Yıldırım ailesi ve Yıldırım Şirketler Grubu çalışanları, "Saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz" başlığı altında mesaj yayımladılar.

Yayımlanan mesajda ayrıca, "Değerli Büyüğümüz, Yıldırım Şirketler Grubumuzun Kurucusu ve Onursal Başkanımız, Zeyca Yıldırım'ın kıymetli eşi; Ali Rıza, Yüksel ve merhum Mehmet Yıldırım'ın sevgili babaları; Tarık Buğra, Sevim Buse, Zeycan Rochelle, Jasper Sinan, Hüseyin Can ve Sahra Cansu Yıldırım'ın sevgili dedeleri, sayın GARİP YILDIRIM'ı vefatının beşinci yılında saygıyla, sevgiyle ve özlemle anıyoruz" sözlerine yer verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344