Hilton Garden Inn Amasya ne zaman açılıyor? Tuğrul Temel kimdir?

Hilton Türkiye Yatırım Yönetici Direktörü Tuğrul Temel, "2024 yılında açılması beklenen Hilton Garden Inn Amasya, şehrin ilk uluslararası markalı oteli olacak." dedi.

Hilton Garden Inn Amasya'nın açılışı için Aksav İnşaat Turizm ve Temizlik Sanayi Ltd. Şti. ile franchise anlaşması imzaladığını açıkladı. 2024 yılında açılması beklenen 100 odalı tesis, tarihi şehirdeki ilk uluslararası marka olacak.
Şehir merkezinde konumlanan tesis; Amasya’nın tarihi yerlerine, ofislere ve perakende satış noktalarına yürüme mesafesinde olup, tarih ve kültür keşfinden iş seyahatlerine kadar birçok seyahat ihtiyacını karşılamayı hedefliyor.


Hilton Türkiye Yatırım Yönetici Direktörü Tuğrul Temel, "Hilton Garden Inn Amasya, zengin mirası, Osmanlı mimarisi, Yeşilırmak vadisi boyunca uzanan konumu ve tarihiyle ünlü bu destinasyonu ziyaret eden konuklara olağanüstü bir hizmet sunacak. Bu anlaşma, 2022 içinde açılacak Hilton Garden Erzurum ve Hilton Garden Inn Balıkesir de dahil olmak üzere, faaliyette veya geliştirme aşamasında olan 20'den fazla tesisiyle Hilton Garden Inn markasının Türkiye'deki başarısını vurguluyor" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344