İHH Genel Başkanı’ndan Başkan Yılmaz’a ziyaret

İnsani Yardım Vakfı (İHH) Genel Başkanı Bülent Yıldırım Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.

İHH Genel Başkanı’ndan Başkan Yılmaz’a ziyaret ABONE OL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde ‘Mazlum Coğrafyalar, Ümmetin Yetimleri ve Kudüs’ konulu bir konferans vermek üzere Samsun’a gelen İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek vakıf olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İnsani Yardım Vakfı’nın tüm dünyada mazlumlara el uzatmasının kutsal bir görev olduğunu ifade eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Yıldırım’ı ve vakıfı böyle zorlu bir görevin altından kalkmak için çokça çaba göstermesinden dolayı tebrik ederek, “Mazlumların yanından hiçbir zaman uzaklaşmayan, muhtaçlara her zaman el uzatan vakfınızın çalışmalarını yakından takip ediyorum.

Özellikle Mavi Marmara hadisesinden sonra yılmadan, yorulmadan her türlü yardımı özellikle mazlum coğrafyalar olmak üzere gereken yerlere ulaştırmaya çalışma çabanız takdire şayan. Böylesine kutsal bir görevi korkmadan yerine getirdiğiniz için Rabbim sizlerden razı olsun. Çalışmalarınızda kolaylık versin, güç kuvvet versin. Ziyaretinizden dolayı gerçekten çok mutlu oldum. Samsun’a geldiğinizde sizleri her zaman ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isterim” dedi.

İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım’ın Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde vereceği ‘Mazlum Coğrafyalar, Ümmetin Yetimleri ve Kudüs’ konulu bir konferans bugün saat 17:00’da gerçekleştirilecek. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4