banner341

İletişim seminerlerinin 1'incisi İlkadım Belediyesi'nde gerçekleştirildi

İlkadım Belediyesi personellerinin katılımı ile gerçekleştirilen İletişim Seminerlerinin 1'incisi büyük bir ilgi ile gerçekleştirildi.

İletişim seminerlerinin 1'incisi İlkadım Belediyesi'nde gerçekleştirildi ABONE OL

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın yanı sıra İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcıları Şerif Mırık, Ramazan Bayraktar, Tanju Tonbuloğlu, Cemal Kulein ve belediye çalışanlarının katılımı ile İlkadım Belediyesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen İletişim Seminerinde Prof.Dr.Bozkurt KOÇ  ve 19 Mayıs Üniversitesi Öğretim Üyesi Aysu Gül ŞANLI hizmet alanlarında vatandaşlarla daha iyi bir iletişim kurmanın kurallarını anlattı.

DOĞRU İLETİŞİM İLE DAHA İYİ HİZMET

Sunum öncesi belediye personellerine seslenen İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Şerif Mırık; "İlkadım'lı vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için her şeyden önce doğru ve güçlü bir iletişim kurmamız gerektiği bilinci ile iletişim seminerlerimizin 1'incisini gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Güler yüzlü, daha bilinçli ve kurumsal yapımızı güçlendirecek iletişim kurallarını öğrenerek bizlerden hizmet almak için gelen vatandaşlarımızın memnuniyetini en üst seviyeye getirmeliyiz. Bu güzel ve anlamlı seminer için bizleri kırmayarak aramızda olan kıymetli hocamız ve  dostumuz Prof. Dr. Bozkurt Koç ve 19 Mayıs Üniversitesi Öğretim Üyesi Aysu Gül Şanli'ya teşekkür ederiz" diye konuştu.

"DOĞRU İLETİŞİMİN TEMELİ EMPATİDİR"

İlkadım Belediyesi personellerinin yoğun ilgisi ile gerçekleştirilen seminerde Prof. Dr. Bozkurt Koç "Doğru bir iletişim kurmak hem vatandaşların taleplerini anlamakta hem de  hizmetlerin doğru ve hızlı olarak yapılmasında büyük önem taşıyor. Talep ve şikayet iletecek vatandaşların istek ve beklentilerini doğru anlamak ve çözüm üreterek hizmet vermek için empati kurmak iletişimin temelini oluşturuyor." şeklinde konuştu. Ardından 19 Mayıs Üniversitesi Öğretim Üyesi Aysu Gül Şanli yüz yüze iletişimin kurallarını ve temellerini  teorik ve pratik uygulamalar ile personeller ile paylaştı.

DEMİRTAŞ; "GÜÇLÜ İLETİŞİMLE İNSANA DOKUNAN HİZMETLERE HAYAT VERİYORUZ"

İletişim Seminerlerinin büyük önem taşıdığını belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; "Biz İlkadım Belediyesi olarak tüm mesai arkadaşlarımızla halkımıza hizmet sunarken daha profesyonel ve kurumsal bir yapıyı tesis etmek için çalışıyoruz. Bu nedenle ilk olarak iletişim becerilerimizin en doğru şekilde geliştirilmesi ve uygulanmasını hayata  geçiriyoruz. Belediyecilik hizmetlerinin insanın hayatına dokunan her alanda olduğunu biliyoruz ve insanımız için en iyisini sağlamayı amaçlıyoruz. Bizlere verdikleri bilgiler  ve güzel sunumları için değerli hocalarımıza ve yoğun katılım gösteren personellerimize teşekkür ederim” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2019, 10:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4