banner438

İlkadım Belediyesi Regaip Kandili dolayısıyla kandil simidi dağıttı

İlkadım Belediyesi Regaip Kandili dolayısıyla 13 noktada 6 bin kandil simidi ikramında bulundu.

İlkadım Belediyesi Regaip Kandili dolayısıyla  kandil simidi dağıttı

İlkadım Belediyesi, her kandilde olduğu gibi Regaip Kandili'nde de ilkadım halkına kandil simidi dağıttı. Kandil simitleri, İl Müftülüğü tarafından kandil programının düzenlendiği Site, Gürbüz, Fevzi Çakmak, Abdullah Paşa, Ulugazi, Hastanebaşı, Kökçüoğlu, Kurşunlu, Yenidoğan, Yaşardoğu ve Büyük Cami  önüne kurulan stantlardan vatandaşlara ikram edildi. Vatandaşların kandillerini kutlayan belediye ekipleri, dağıtımları yatsı namazının ardından gerçekleştirdi. İlkadım Belediyesi Başkan Vekili Emre Tah Özyar’ da tüm vatandaşların kandillerini kutladı.

Cami çıkışında vatandaşlara kandil simidi ikramında bulunan İlkadım Belediyesi Başkan Vekili Emre Taha Özyar,"Rahmeti ve bereketiyle mübarek üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandili'ne kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu mübarek günlerin insanlığın yaşadığı sıkıntıları sona erdirmesi ve İslam coğrafyasına barış ve huzur getirmesi temennisiyle tüm İslam aleminin mübarek üç aylarını ve Regaip Kandili'ni tebrik ediyorum. Allah dualarımızı kabul ve makbul eylesin" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344