banner438

İşadamı İmran Okumuş'tan Terme'de iftar yemeği

Terme Kaymakamlığı tarafından düzenlenen iftar programı, Türkiye Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) Genel Başkanı İmran Okumuş'un katkılarıyla yapıldı.

İşadamı İmran Okumuş'tan Terme'de iftar yemeği

Her Ramazan ayında Terme Kaymakamlığı tarafından düzenlenen iftar programı ilçe Kaymakamı Metin Maytalman'ın öncülüğünde ve ayrıca hayırsever işadamı, Türkiye Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) Genel Başkanı İmran Okumuş'un katkılarıyla yapıldı.
Düzenlen iftar programına Kaymakam Metin Maytalman, hayırsever işadamı Türkiye Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası(PÜİS) Genel Başkanı İmran Okumuş, Terme Garnizon Komutanı Personel Asteğmen Halil İbrahim Koç, Teme Belediye Başkanı Av Ali Kılıç, Cumhuriyet Başsavcısı Şeçkin Şahan, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Necati Yılmaz, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bafra Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Var, Terme İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Eren Dede, Terme İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Başkomişer Mehmet Karademir, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bafra Şubesi Basın sözcüsü Köksal Öner, Şehit ve Gazi Aileleri katıldı.
‘ARA VERMEN DEVAM EDİYOR’
Düzenlenen programda açıklama yapan Kaymakam Metin Maytalman, "Öncelikle ara vermeden iftar programını düzenleyen hayırsever işadamı Türkiye Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası(PÜİS) Genel Başkanı İmran Okumuş’a  Şehit ve Gazi Ailelerimizin adına bu güzel tesiste iftar yemeği veriyor. Kendisine teşekkür ediyorum. Bu arada şehitlerimize Allah´tan rahmet, geride kalan ailelerine sabır ve başsağlığı, gazilerimize acil şifalar diliyoruz. Sizlere kapımız 7/24 açık" diye konuştu.
‘SİZLERLE HEP BİRLİKTEYİZ’
Önemli günde bir arada olmanın onurunu yaşadıklarını ifade eden Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit, Dul ve  Yetimleri Derneği Samsun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Necati Yılmaz,“Ramazan ayında bizleri bu güzel tesitte ağırlaya başta hayırsever işadamı Türkiye Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası(PÜİS) Genel Başkanı Sayın İmran Okumuş'a ve ayrıca bizimle birlikte olan Kaymakamımız Sayın Metin Maytalman'ın yanı sıra Terme Garnizon Komutanı Personel Asteğmen Sayın Halil İbrahim Koç Teme Belediye Başkanımız Sayın Av Ali Kılıç, Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Şeçkin Şahan'ada Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şubesi adına teşekkür ediyorum ” şeklinde konuştu.
BAŞKAN VAR´DAN TEŞEKKÜR
Bu güzel organizasyonda duydukları memnuniyeti dile getiren Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bafra Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Var, “Bu davet aynı zamanda devletin yanımızda olduğunu gösteriyor. Bizlere sahip çıkılması açısında gücümüze güç katıyor. 11 ayın sultanı olan Ramazan ayında Şehit ve Gazi Ailelerini unutmayan Sayın Kaymakamız Metin Maytalman´ ile hayırsever işadımı Türkiye Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası(PÜİS) Genel Başkanı Sayın İmran Okumuş beyefendiye şehit düsen Mehmetçiklerimizin aileleri adına teşekkür ediyorum ”dedi. Verilen iftar yemeğinin ardında duasını İlçe Müftüsü Ömer Ergül yaptırdı.
Köksal ÖNER

 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2022, 14:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344