banner341

Kamusen: 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem'

Kamusen Cumhurbaşkanı'nın başlattığı süreçle ilgili bir basın açıklaması yayınladı.

Kamusen: 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' ABONE OL

Açıklama şöyle;
Bazı organları hasta olan bir insanın vücudu nasıl zayıf ve güçsüz düşerse; düşmanlıkların yaygınlaştığı, birlik ruhunun kaybolduğu toplumlar da öyle güçsüzleşirler.

Birlik ve beraberlik içinde olan toplumlar, karşılaştıkları en zor sorunları dahi kolaylıkla çözecek, sorunlarını çözen toplumlar da ilerlemek ve gelişmek için, fikir birliği, gönül birliği ve eylembirliği içersinde başarıya ulaşacaklardır.
Birlik ve beraberlik ruhu ile herkesin güçlü kılınacağı birçok şeyin başarılacağı kavranmalıdır.
 
Atalarımız bunu “Bir elin nesi var iki elin sesi var” deyişi ile çok güzel anlatmışlardır.
 
İçinden geçtiğimiz süreçte de, milletçe birlik ve beraberliğimizin ne kadar önemli olduğu gerçeği birkez daha gün yüzüne çıkmıştır.
Tüm dünyayı saran ve zorlu bir sınavdan geçtiğimiz şu günlerde dayanışma ve kardeşliğin önemi bir kere daha kendini göstermiştir.

Toplumun her kesimi yaşanan bu salgından etkilenirken, yarınım ne olacak diye düşünen vatandaşlarımız için başlatılan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” isimli milli dayanışma kampanyası birlik ve beraberlik ruhumuzu bir kez daha ortaya koymamız için önemli bir fırsat olmuştur.

Bu milletin içinden filizlenerek doğan Türkiye Kamu-Sen camiası da elbette bu kampanyaya elinden gelen tüm desteği verecektir.

Türk milleti kenetlenerek bu zor günleri hep birlikte aşacak, aydınlık günlere el ele ulaşacaktır.
Ahmet KESKİN


        

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2020, 15:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4