banner341

Karaduman'dan Genç'e ziyaret

AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman'ı ağırlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "AK Parti vizyonuna uygun icraat ortaya koyuyoruz. Şehrimize ve partimize yük olan değil, şehrimizin ve partimizin yükünü omuzlayan belediyecilik anlayışına sahibiz" dedi.

Karaduman'dan Genç'e ziyaret ABONE OL
AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e iade-i ziyarette bulundu. İl Başkanı Karaduman'a ziyareti nedeniyle teşekkür eden ve tekrar yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Genç, yerli ve milli duruş çizgisiyle, AK Parti vizyonuna uygun belediyecilik yürüttüklerini söyledi. Genç, yaptıkları yatırımlarla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti hükümetinin 2019, 2023 ve 2071 Türkiye hedefine katkı sağladıklarını söyledi.
 
TÜRKİYE'NİN HEDEFLERİNE KATKI
AK Parti teşkilatlarıyla uyumlu bir şekilde çalıştıklarını belirten Başkan Genç, "Türkiye'miz, sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde her alanda ilerleyişini sürdürmektedir. Sayın Cumhurbaşkanımızın hedeflerini, vizyonunu doğru okuyoruz. buna istinaden Türkiye'mizin hedeflerine katkı sağlamak amacıyla her alanda yatırımlar yaparak önce şehrimizin, sonra ülkemizin kalkınması, daha ileri gitmesi için gece gündüz çalışıyoruz" dedi. 
 
YÜK OLMUYORUZ, YÜK OMUZLUYORUZ
Belediyelerin, hizmetleri yürüten organlar olduğu gibi, milletin hissiyatını merkeze taşıyan sinir uçları olduğuna vurgu yapan Başkan Genç, "Biz temel belediye hizmetlerinde, yatırımlarda, sosyal hizmetlerde ve insan ilişkilerinde AK Parti vizyonuna uygun icraat ortaya koyuyoruz. Şehrimize ve partimize yük olan değil, şehrimizin ve partimizin yükünü omuzlayan belediyecilik anlayışına sahibiz. Biz, gerçekleştirdiğimiz her hizmeti, her yatırımı, her icraatı halkımız ve ülkemiz için yapıyoruz" diye konuştu.
 
BÜYÜK BİR AİLEYİZ
AK Parti’nin büyük bir aile olduğunu da ifade eden Başkan Genç, AK Parti’nin teşkilatları ve yerel yönetimleri millete, memlekete hizmet etmek için gayret sarfetmektedir. Bu bir bayrak yarışı gibi. Değerli İl Başkanımız Hakan Karaduman’ın da gençliği, enerjisi, ileri görüşlülüğü ile bu bayrağı daha ileriye taşıyacağına inancımız sonsuz. Her zaman kendisinin yanında olduğumuzun bilinmesini isterim. Kendisine tekrar yeni görevinde başarılar dilerim” şeklinde konuştu.
 
KARADUMAN'DAN GENÇ'E TEŞEKKÜR
Canik'te yaptığı yatırımlarla AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneğinin sergilendiğine işaret eden AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman da, bugüne kadar şehrin gelişimine yönelik yaptığı yatırımlardan dolayı Başkan Genç'e teşekkür etti. Karaduman ayrıca, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve AK Parti hükümetinin hedefleri doğrultusunda İl teşkilatı olarak devraldıkları bayrağı daha yukarı taşıma hedefinde olduklarını da belirtti.
Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2018, 08:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4