banner341

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu taburcu oldu

Gördüğü tedavi sonrası koronavirüsü yenen Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden taburcu oldu.

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu taburcu oldu ABONE OL

17 Eylül tarihinde koronavirüse yakalandığını duyuran Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, kendine uygulanan tedavinin ardından bugün Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden taburcu oldu. 
Geçmiş olsun dileklerini ileten AK Parti Kavak İlçe Başkanı Onur Bakır ve beraberindekiler hastane önünden Başkan Sarıcaoğlu'nu evine yolcu etti. 
Başkan Sarıcaoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Covid-19 rahatsızlığım  nedeniyle uzun bir tedavi süreci ardından Samsun Araştırma Hastanesi'nden bundan sonraki  tedavimi evimde tamamlamak üzere taburcu oldum. 


Bu zorlu sürecin ilk 10 günü benimle yakından ilgilenen Havza Devlet Hastanesi Başhekimi Sayın Op.Dr. Mustafa Keçeci, Havza Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Sayın Mustafa Demirci'ye Havza Devlet Hastanesi  Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Utku Bey'e Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Sayın Doç. Dr. Ahmet Şen ve Enfeksiyon Hastalıkları Bölüm Başkanı Sayın Prof.Dr. Sırrı Kılıç  olmak üzere tüm  doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarına  tedavim süresince dua ve güzel dilekleriyle her zaman yanımda olup destek veren AK Parti Milletvekillerimiz Sayın Çiğdem Karaaslan'a Sayın Ahmet Demircan'a Sayın Fuat Köktaş'a Sayın Yusuf Ziya Yılmaz'a Sayın Orhan Kırcalı ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir'e, AK Parti İl Başkanımız Sayın Av. Ersan Aksu'ya eski Milletvekilimiz Sayın Tülay Bakır'a AK Parti ilçe ve  tüm Belediye Başkanlarımıza KA-DEF  başta olmak üzere tüm Sivil Toplum Kuruluşu Başkan ve yönetimlerine, Kavaklı hemşerilerime, mesai arkadaşlarıma canımdan çok sevdiğim aileme ve  adını burada anamadığım tüm dostlarıma sağlıklı ve daha güzel günlerde hep birlikte olmak dileğiyle tüm kalbimle teşekkür ederim."

 

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2020, 14:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4