banner208

Kavak'ta Vatandaşlara Toki Bilgilendirme toplantısı yapıldı

Dar ve orta gelirli aileler için Kavak'ta yapılacak olan Toki konutları hakkında vatandaşlara Atatürk Park'ında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Kavak'ta Vatandaşlara Toki Bilgilendirme toplantısı yapıldı
Toplantıya katılan vatandaşlara Toki konutları hakkında bilgi veren Kavak Belediye Başkan Yardımcısı Reşat Ayyıldız; "Toplamda 77 konut yapılacak. Dar ve orta gelirli ailelerimiz için yapılacak olan Toki konutları ilçemizin estetiğine büyük oranda katkı sağlayacaktır. 2+1 84,25 m2 39 adet, 3+1 110 m2 6 adet ve 3+1 124 m2 32 adet olmak üzere 77 konut ilçemize yapılacaktır" dedi.

Vatandaşlara konutların maliyeti, yeri ve ödeme şekilleri konusunda bilgiler veren Kavak Belediye Başkanı ibrahim Sarıcaoğlu, İlçemizin gelişimi için bu tür konutlara ihtiyaç olduğunu vurgulayarak şunları söyledi;"Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (Toki) ve Kavak Belediyesi işbirliği ile yapılacak olan konutlar dar ve orta gelirli aileler için kaçırılmayacak fırsattır. Aylık cuzi miktarlarla kira öder gibi ev sahibi olmak için bu fırsatı kaçırmayın.Her bütçeye uygun daire bulunmaktadır. Hesabınızı iyi yapın ve zaman kaybetmeden başvurunuzu yapın" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2016, 12:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4