Kaymakamlık heyetinden bayram öncesi ziyaret

İlkadım Kaymakamımız Turan Atlamaz’ın talimatlarıyla Samsun Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile İlkadım Bakım ve Sosyal Rehabilitasyon Merkezi ve Süleyman Yançatoral Çocuk Yuvası'nı ziyaretler gerçekleştirildi.

Kaymakamlık heyetinden bayram öncesi ziyaret ABONE OL

İlkadım Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Esat Bayrakçı, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ali Gözügül ve İlkadım Vakıf Mütevelli Heyeti Üyeleri huzurevi ziyaretinde, burada kalanların bayramlarını kutlayarak çeşitli hediyeler verdi.

İlkadım Kaymakamlığı ziyaretçi heyeti, Samsun Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Osman Usta'dan merkezdeki çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Süleyman Yançatoral Çocuk Yuvası'nı da ziyaret eden geniş katılımlı heyet, yuvada bulunan çocuklarla sohbet ederek, onlara bayram harçlığı ve hediyeler verdi.

 

Heyet, ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada, İnsan temelli bir devlet anlayışı içinde olduklarını belirterek, “geçmiş olduğumuz Ramazan Bayramında İlkadım Kaymakamımız Sayın Turan Atlamaz ‘ın da katılımlarıyla gerçekleştirdiğimiz bayram ziyaretlerimize bu kez kendilerinin selamlarını ve bayram mesajlarını ileterek ziyaret ettik.“ dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2015, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4