Koronavirüs nedeniyle okullar tatil edilecek mi?

Sağlık Bakanı Koca'dan merak edilen soruya yanıt: Koronavirüs nedeniyle okullar tatil edilecek mi?

Koronavirüs nedeniyle okullar tatil edilecek mi? ABONE OL

Koronavirüs nedeniyle okullar tatil edilecek mi?

Sağlık Bakanı Koca'dan merak edilen soruya yanıt: Koronavirüs nedeniyle okullar tatil edilecek mi?

Son dakika: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs salgınıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Koca, "Okulların tatil edilip edilmemesiyle ilgili MEB ile önümüzdeki günlerde görüşülecek" dedi.

Sağlık Bakanı Koca; Virüsün Türkiye'de Olma İhtimali Çok Yüksek

HABERİN DETAYLARI ==>https://www.gazetenizolsun.com/saglik/saglik-bakani-koca-virusun-turkiyede-olma-ihtimali-cok-yuksek-h35914.html


Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs salgını nedeniyle okulların tatil edilip edilmeyeceğine ilişkin açıklama yaptı. Koca, konuyla ilgili Milli Eğitim Bakanlığıyla önümüzdeki günlerde görüşüleceğini açıkladı.Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu'nda, bakanlığın, yeni tip korona virüs (Covid -19) konusunda çalışma ve faaliyetlerine ilişkin bilgilendirme yaptı.

KOCA, DÜN OKULLARIN TATİL EDİLMESİNİN DÜŞÜNÜLMEDİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ

Koca, dün yaptığı açıklamada ise okulların tatil edilmesinin düşünülmediğini söylemiş ve şöyle konuşmuştu: "Özellikle bu süreçte böyle bir salgınla mücadele etmede öncelikle yapılması gereken, kararların erken dönemde devreye girebilir olması" demişti.. Okulların tatil edilmesinin düşünülmediğini söyleyen Bakan Koca, Bilim Kurulu'nun önerilerinin önemli olduğunun altını çizdi.

Kaynak: Haberler.com

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2020, 21:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4