LAYSİAD üyeleri Hilas Termal Resort & Spa Otelde Buluştu

Ladik Yönetici, Sanayici ve İş adamları Derneği Başkanı Zafer Dilmen, LAYSİAD üyelerini Hamamayağı’ndaki Hilas Termal Resort & Spa tesislerinde ağırladı.

LAYSİAD üyeleri Hilas Termal Resort & Spa Otelde Buluştu ABONE OL

Hilas Termal Resort & Spa tesislerinde düzenlenen kahvaltıya CHP Samsun Milletvekili ve LAYSİAD üyesi Kemal  Zeybek, Ladik Belediye Başkanı ve LAYSİAD onursal üyesi Nurhan Yapıcı Özel , Ladik İlçe Emniyet Müdür Vekili  İlhan Güler ve Ladikli işadamları katıldı. 


Kahvaltı sonrası LAYSİAD Başkanı Zafer Dilmen, Ladik Belediye Başkanı Nurcan Yapıcı Özel’e derneğin üyelik beratını takdim etti. Ayrıca, derneğe yeni üye olan Avukat Emre Ertaş’a ve Avukat Ahmet Dilmen’e de üyelik beratları verildi. 


Kahvaltıda söz alan LAYSİAD Başkanı Zafer Dilmen, Ladik ilçesinin gelişimi için turizm potansiyelinin ön plana çıkarılmasını ve bu yönde, ilçenin önemli turizm kaynaklarının değerlendirilmesi gerektiğinin altını çizdi. İlçedeki yatırımların artması için Ladik’in tanıtımına daha da önem verilmesi gerektiğini vurgulayan Dilmen, bu yönde özellikle termal sağlık turizminde hızlı yol alınabileceğini belirtti.


Kahvaltıda söz alan CHP Samsun  Milletvekili Kemal Zeybek ve Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel de, ilçenin kalkınmasına katkılarından dolayı LAYSİAD yönetimine teşekkür ederek, birliktelik ve destek mesajı verdiler. 

 

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2019, 13:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4