Liv Hospital Samsun, 14 Mart Tıp Bayramı’nı renkli görüntülerle kutladı

14 Mart Tıp Bayramı’nda Liv Hospital Samsun doktor ve çalışanlarına sürpriz yaptı. Doktorların fotoğraflarını karikatür haline getirip kırmızı pelerin takarak hastane girişine asan Liv Hospital Samsun yönetimi, “Sizler Bizim Süper Kahramanlarımızsınız” yazılı pankartı da tavandan sürpriz şekilde sarkıttı.

Liv Hospital Samsun, 14 Mart Tıp Bayramı’nı renkli görüntülerle kutladı

Bir anda pelerinli karikatür ve Sizler Kahramanlarımızsınız pankartını gören çalışan ve doktorlar şaşkınlıklarını gizleyemedi, renkli ve eğlenceli dakikalar yaşandı. Sürpriz sonrasında 14 Mart Tıp Bayramı’na özel hazırlatılan ikramlarla tüm personelin bayramı kutlandı. 


Liv Hospital Samsun Genel Müdürü Akif Kırbaş, “Liv ailemiz, doktorlarıyla tüm çalışanlarıyla bizim kahramanlarımız. Bu zorlu süreçte özveri ve türlü fedakârlıklarla yorulmadan çalıştık. Sağlık camiamızdan kayıplarımız oldu, onları rahmetle anıyoruz. Tüm sağlık çalışanlarımızın, hemşire ve doktorlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2021, 14:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344