banner341

Liv Hospital Samsun'da Yeni Yıl Sevinci

Liv Hospital Samsun, salgın ve felaketlerle anılan 2020’yi geride bırakırken çalışanların 2021’i mutlu karşılaması için hastane lobisini yeni yıl temasıyla süsleyip çalışanlarına yılbaşı hediyeleri dağıttı.

Liv Hospital Samsun'da Yeni Yıl Sevinci ABONE OL

Liv Hospital Samsun yönetimi, 2021’e merhaba derken çalışanlarına motivasyon ve yeni yıl etkinliği düzenledi. Liv ailesine, yeni yıl temalı hediyeler, kişiye özel çoraplar dağıttı. Sosyal mesafeye dikkat edilerek yapılan hediyeleşme esnasında hastanede renkli görüntüler yaşandı.


“Biz bir aileyiz ve birimizin mutluluğu hepimizin mutluluğu”
Çalışanlarının yeni yılını kutlayan Liv Hospital Samsun Genel Müdür Yardımcısı Fatma Tan Dürüst, “2020’de tüm sağlık çalışanları olarak canla başla çalıştık. Liv ailemizin her bir ferdine minnet ve şükran doluyuz. Hepimiz ailemizden, özel hayatımızdan, kendimizden feragat ederek yoğun tempoda toplum sağlığı için çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz. Ülkemiz deprem, salgın dolu zor bir yılı geride bırakıyor; ancak 2021’i umutla karşılıyoruz. Ekibimize hem motive olmaları hem de 2021’i mutlulukla karşılamaları için yeni yıl hediyeleri dağıttık. Sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde küçük bir kutlama yaptık. Biz bir aileyiz ve her birimizin mutluluğu hepimizin mutluluğu. Yeni yılın herkese mutluluk, sağlık ve başarı getirmesini dileriz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4