banner341

Liv Hospital Samsun'dan Babalar Günü şarkısı

Liv Hospital Samsun çalışanları, babalar gününü sözlerini kendilerinin yazdığı ve birlikte seslendirdikleri şarkı ile kutladı.

Liv Hospital Samsun'dan Babalar Günü şarkısı ABONE OL

Liv Hospital Samsun, Babalar Günü kutlaması için babalara şarkı yazdı ve bu şarkı için çalışanlarının seslendirdiği bir video çekti. Sözlerini Liv Hospital Samsun Kurumsal İletişim Sorumlusu Dilara Kazanci’nin yazdığı “Pelerinsiz Kahramanım” şarkısı, babalara Liv ailesinin babalara verdiği mesajdan oluşuyor.

Hastanenin sosyal medya hesaplarından paylaşılan şarkıyı tüm doktor ve hastane personeli birlikte seslendirdi. Şarkıyı babalara hediye eden Liv ailesi, klip çekimi esnasında çok eğlendi; hastane misafirleri de renkli anlar yaşadı. Aynı zamanda çalışan ve hastane misafiri babalara, babalarımızın gölgesi yeter mesajlı kupa hediye eden Liv ailesi sosyal medyada herkese babasıyla fotoğraf çekinip #gölgesiyeter hashtagli paylaşım çağrısında bulundu.


Gücümüze güç katan babalarımız hayatımızın başrolünde
Liv Hospital Samsun Genel Müdür Yardımcısı Fatma Tan Dürüst, “Hayat boyu bizleri destekleyen, gücümüze güç katan babalarımız hayatımızın başrolünde. Liv Hospital Samsun ailesi olarak babalarımıza ‘Pelerinsiz Kahramanım’ şarkısını armağan ettik. Tüm babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun” dedi. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4