Mehmet Yıldırım vefatının üçüncü yılında anıldı

İş dünyasının yakından tanıdığı, sevilen ve sayılan işadamı Mehmet Yıldırım vefatının üçüncü yılında anıldı.

Mehmet Yıldırım vefatının üçüncü yılında anıldı

14 Ekim 2017 yılında hayata gözlerini kapayan ve dualarla son yolculuğuna uğurlanan Yıldırım Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili merhum Mehmet Yıldırım'ı, ailesi ve şirket grubu çalışanları yayınladığı mesaj ile andı. 


14 Ekim 2017 tarihinde vefatıyla ailesini yasa, sevenlerini üzüntüye boğan merhum Mehmet Yıldırım için, Yıldırım ailesi ve Yıldırım Şirketler Grubu çalışanları, "Saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz" başlığı altında mesaj yayımladılar.
Yayımlanan mesajda, "Yıldırım Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili; Zeycan ve merhum Garip Yıldırım'ın kıymetli oğlu; Ali Rıza ve Yüksel Yıldırım'ın sevgili kardeşi, Hüseyin Can ve Sahra Cansu Yıldırım'ın sevgili babası; sayın Mehmet Yıldırım'ı vefatının üçüncü yılında saygıyla, sevgiyle ve özlemle anıyoruz" sözlerine yer verildi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344