Mete Yarar SAYSİAD'ın konuğu oldu

Samsunlu Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği (SAYSİAD), Güvenlik Politikaları Uzmanı, Gazeteci Yazar, TV yorumcusu Mete Yarar'ı konuk etti.

Mete Yarar SAYSİAD'ın konuğu oldu ABONE OL

Ataköy Ramada Otel’de SAYSİAD üyelerinin konuğu olan Mete Yarar "15 Temmuz Darbe Girişimi ve Türkiye'nin Değişen Güvenlik Konsepti"  konulu söyleşisinde 15 Temmuz gecesi Türk Milletinin tarihe geçecek bir kahramanlık sergilediğini belirtti. 
Samsunlu Yönetici, Sanayici ve İş Adamları Derneği (SAYSİAD), Güvenlik Politikaları Uzmanı, Gazeteci Yazar, TV yorumcusu Mete Yarar’ın katılımıyla, "15 Temmuz Darbe Girişimi ve Türkiye'nin Değişen Güvenlik Konsepti" konulu söyleşiye imza attı. 
SAYSİAD Başkanı Mete Koca, SAYSİAD Akademi adı altında düzenledikleri söyleşi ile toplumsal olaylara farklı açılardan bakmanın ötesinde, hemşerilere demokratik bir ortamda yeni bilgiler kazandırmayı amaçladıklarını söyledi. 
Güvenlik Politikaları Uzmanı, Gazeteci Yazar, TV yorumcusu Mete Yarar ise "15 Temmuz Darbe Girişimi ve Türkiye'nin Değişen Güvenlik Konsepti" başlığı altında yaptığı konuşmasında 15 Temmuz gecesi ile ilgili merak edilen noktaları anlattı. Yarar, soru cevap şeklinde geçen Samsunluların detaylı sorularını cevapladı. 
‘Darbenin Kayıp Saatleri’ kitabından kesitler de aktaran Mete Yarar,  o gece yaşananları ayrıntılı bir şekilde saat saat anlatarak, 15 Temmuz gecesi Türk Milletinin tarihe geçecek bir kahramanlık sergilediğini belirtti. 

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2017, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4