banner341

Mevlana Spor Kompleksi tam gaz

Yapımı devam eden Mevlana Spor Kompleksi alanında incelemelerde bulunan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “55’de 55 projelerimiz kapsamında bir projemizi daha hayata geçiriyoruz. İki ay içerisinde halkımızın hizmetinde olacak” dedi.

Mevlana Spor Kompleksi tam gaz ABONE OL

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın Atakum İlçesinde hayata geçirmeyi planladığı ve 55’de 55 projeleri kapsamında çalışmalarına başlanılan Mevlana Spor Kompleksinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, proje hakkında da bilgi verdi.


Atakum İlçesinde sosyal, kültürel, doğa ve istihdam odaklı projelerin yanı sıra sportif faaliyet alanlarının da arttırılması yönünde projeler gerçekleştirdiklerini belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Sosyal belediyeciliğin gerekliliklerinden birisi de sportif alanların arttırılmasıdır. Bu anlamda sosyal, kültürel, doğa ve istihdam odaklı çalışmalarımızı hızla sürdürürken öte yandan da sportif alanların artması için projeler hayata geçiriyoruz. İşte bu projelerimizden birisi de Mevlana Spor Kompleksidir. Projenin hayata geçirilmesi için hızlı bir çalışma halindeyiz” dedi.


Mevlana Spor Kompleksinin içeriği hakkında da bilgi veren Başkan Taşçı, “3 bin 300 metrekare alan üzerine yapımı devam eden kompleksimizde bir basketbol sahası ve bir futbol sahası bulunacak. Çevre düzenlemeleriyle birlikte sadece spor yapmak isteyen halkımıza değil, kurulacak oyun parkında çocuklarımıza, yeşil alan içerisinde oturmak isteyen vatandaşlarımıza imkan verecek. Bu sayede bir proje ile birden fazla yaşam alanı oluşturacağız. Tüm projelerimizde buna önem veriyoruz. İnanıyorum ki iki ay gibi kısa bir sürede yapımını tamamlayıp halkımızın hizmetine sunacağız” diye konuştu.


Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2015, 09:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4