Mhp`den Ak Partiye taziye ziyareti

Mhp Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu ve yönetim kurulu son günlerde Diyarbakır'ın Dicle İlçesi'nde AK Parti İlçe Başkanı Deryan Aktert ve Van AK Parti Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Muştu`nun, teröristler tarafından düzenlenen silahlı saldırıda yaşamını yitirmesinden dolayı Ak Parti Atakum İlçe Başkanı ömer Faruk şahin ­`ne taziye ziyaretinde bulundu.

Mhp`den Ak Partiye taziye ziyareti

Ziyratete Hatinoğlu “siyaset kurumuna yapılan bu saldırıları şiddetle kınıyorum. Bu vatan için şehit olan kardeşlerimizi rahmet ve saygıyla anıyorum” diye konuştu

 Ak Parti Atakum İlçe Başkanı Ömer Faruk Şahin`de  MHP ilçe teşkilatının bu ince davranışından dolayı teşekkür ederek öncelikle hepimizin başı sağ olsun. PKK gerçeği budur. Silahtan, kandan ve kaostan besleniyorlar ve günahsız insanlarımıza zarar veriyorlar. Bunu son zamanlardaki izlediği siyasetten, bombalı saldırılardan ve son olarak da çocuklarının gözü önü demeden katlettikleri kardeşimizden görmemiz mümkün. Gün birlik olup bağımsızlığımızın sembolü  bu bayrağın altında iç ve dış düşmana karşı bir ve beraber olup dik durma günüdür. Yüreklerimiz toplu vurdukça hiçbir şeyin bizi sindiremeyeceğini tüm dünyaya gösterme günüdür” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2017, 21:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4