Milletvekili Demircan Çarşamba'da STK ve esnafla buluştu

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan Samsun’daki çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek Çarşamba Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etti.

Milletvekili Demircan Çarşamba'da STK ve esnafla buluştu ABONE OL

Sivil Toplum Kuruluşlarının birliktelik ve bütünlük içinde olmaları, ilimizin, ilçelerimizin, üyelerinin sorunları ve taleplerine güç birliği ve dayanışma içerisinde çözümler üretmede bu tür toplantıların son derece faydalı olacağını dile getiren. Demircan bu tür programların önümüzdeki günlerde diğer ilçelerdeki sivil toplum kuruluşları ve esnaf ziyaretleri ile hız kazanacağı belirti.

Ülkemizi içinde bulunduğu durumu değerlendiren Demircan Çözüm Süreci'nin Türkiye'de yaşayan tüm insanlar için özlenen bir çalışma olduğunu vurgulayarak çözümsüzlük için uğraşanların hayallerini boşa çıkacağını ve milli iradeni her zaman galip geleceğini, artık modern dünyada insanlar meselelerini oturup, konuşarak çözebiliyorlar. Bunun şiddetle çözülemeyeceğini görmeleri gerekir dedi.

Daha sonra esnaf ziyaretlerine devam eden Demircan esnafın sorunlarını ve taleplerini dinleyerek her zaman esnafımızın ve vatandaşımızın yanında olacağız ve taleplerini yerine getirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2015, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4