Milletvekili Fuat Köktaş'tan Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Milletvekili Fuat Köktaş'tan Ramazan Bayramı Mesajı

Milletvekili Köktaş mesajında şu sözlere yer verdi: "Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha geride bırakmanın ve mübarek Ramazan Bayramı'na ulaşmanın buruk da olsa manevi sevinicini milletçe hep birlikte yaşıyoruz. 
Tutulan oruçlarla yapılan ibadet ve yardımlarla bir manevi iklimden geçerek idrak ettiğimiz Ramazan ayı bayram sevinci ile taçlanmaktadır.
Bu sene iftar ve sahur, Ramazan bayramı programlarında biraraya gelemedik, buluşamadık ama biliyoruz ki müminler olarak gönüllerimiz hep birlikte, birarada, yan yana.
Normalleşme sürecine girdiğimiz şu dönemlerde inşallah Ramazan Bayramı sonrası milletçe çifte bayram yapacağımızı umut ediyoruz. Dualarımız bu yöndedir. Fakat yine tedbirleri de elimizden bırakmayacağız.
Millet olma iradesini ve kardeşliği en üst düzeyde hissettiren, kırgınlıkları unutturan bayramlar, mutluluk ve huzur dolu bir iklim meydana getirmeleriyle inanç ve kültür medeniyetimizin en temel unsurlarıdır.
Bu günlerin sevincini, heyecanını, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her anına yayabilmek, hepimizin ortak hedefi olmalıdır. 
Bir ve büyük Millet olma şuuru içerisinde; huzurumuzu bozmak ve aramıza fitne sokmak isteyenlerin hain emellerini boşa çıkarmalı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde huzur dolu bir bayramı gelecek günlere taşımalıyız. 
Bu duygular içinde Ramazan Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutluyor, bu güzel bayram sevincinin kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini, hem milletimiz, hem de insanlık için barışa, huzura, refaha ve salgın hastalıktan kurtulmamıza vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344