Milletvekili Köktaş İnşaat Mühendisleri Odası Başkanlığını ziyaret etti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Milletvekili Köktaş İnşaat Mühendisleri Odası Başkanlığını ziyaret etti ABONE OL

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şubesi’ni ziyaret ederek Oda başkanı Cevat Öncü ve yönetim kurulu üyeleri ile bir ara geldi. 

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette konuşma yapan Milletvekili Köktaş, Samsun'un sorunlarının çözümünde bütün sivil toplum kuruluşları ve meslek odaları ile her zaman diyalog içinde olduklarını söyledi.

Bugüne kadar yaptıkları çalışmalarda ortak aklı hep ön plana tuttuklarını dile getiren Milletvekili Köktaş, “Tüm sivil toplum kuruluşları ile her zaman içi içeyiz. Zaman zaman görüş alışverişinde bulunup fikirlerini alıyoruz. Geçmiş dönemler de de Mimarlar ve Mühendisler Odalarımız ile ile biraraya gelerek karşılıklı diyalog anlayışıyla ilimizle alakalı çalışmalar üzerine fikir alışverişinde bulunmuştuk. Bu anlamda mimarlarımız ve mühendislerimizin kanaatleri bizler için çok önemlidir. Şehrin imarını, inşasını ve geleceğini planlarken ortak akıl anlayışı ile hareket etmek toplum için büyük fayda sağlamaktadır." dedi.

AK Parti hükümetlerinin şehirlerimiz için gelecek vizyonu ortaya koymanın, bu vizyonun da ilk adımlarını atmaktan hiç bir zaman kaçınmadığını ifade eden Milletvekili Köktaş, "Hükümetlerimiz tarafından şehirlerimizin temel ihtiyaçları çok hızlı şekilde karşılanırken, daha yaşanabilir şehirler imar etmek için de önemli reformlar yapılmış, önemli yatırımlara imza atılmıştır.

Yatırımlarımızda, bize ait olan değerler, medeniyetimize ait olan iz ve eserler ihmal edilmemiştir." diye konuştu. 

İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şubesi Başkanı Cevat Öncü'de nazik ziyaretinden ötürü AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2015, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4