Milletvekili Köktaş'tan Babalar Günü Mesajı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, “Babalar Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Köktaş'tan Babalar Günü Mesajı

Milletvekili Köktaş mesajında şu sözlere yer verdi: "Güçlü aile yapısının korunmasında, genç nesillerin güvenle yetişmesinde ve sağlıklı bir toplum olarak geleceğe emin adımlarla ilerlenmesinde babalar önemli sorumluluklar üstlenmektedir.
Maddi ve manevi bütün imkanlarını çocuklarına seferber ederek tecrübesiyle onların hayatında daima yol gösterici ve rol-model olan, iyi ve kötü günlerinde evlatlarının yanında olan babalar, tıpkı anneler gibi karşılıksız sevginin ve fedakarlığın timsalidir.
Hayatın tüm yükünü fedakârca omuzlanan, hayatımıza güç ve anlam katan, bizlere verdikleri sınırsız sevgi, destek ve güven nedeniyle babalarımıza şükran borçluyuz. Dolayısıyla anne ve babaların evlâtları üzerindeki hakları çoktur. Babalarımızı ve tüm büyüklerimizi bir gün değil her gün hatırlamalı, iyi günlerinde olduğumuz gibi kötü günlerinde de yanlarında olmayı ihmal etmemeliyiz.
Bu duygu ve düşünceler içinde tecrübeleri ve fedakarlıklarıyla zorlu hayat yolculuğunda bizlere ışık tutan, evlatlarının arkasında dağ gibi yükselen başta aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin değerli babaları olmak üzere, ülkemizin ve milletimizin güvenliği için büyük bir fedakarlık ve kahramanlıkla görevlerini ifa eden güvenlik görevlilerimiz ve onların babaları olmak üzere tüm babaların Babalar Günü'nü en içten duygularımla kutluyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2020, 18:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344