Milletvekili Köktaş'tan Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Ramazan Bayramı’nızı en içten dileklerimle tebrik eder; bayramın aziz milletimiz ve İslam Alemi için huzura, refaha, bolluğa, sağlığa ve İslam coğrafyasında akan kanın ve gözyaşının durmasına vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim." dedi.

Milletvekili Köktaş'tan Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ramazan Bayramı dolayısıyla sosyal medya hesabından kutlama mesajı yayımladı.
Milletvekili Köktaş mesajında, "Aziz Milletimiz, Kıymetli Hemşehrilerimiz; Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha geride bırakmanın ve mübarek Ramazan Bayramı’na ulaşmanın buruk da olsa manevi sevinicini milletçe hep birlikte yaşıyoruz.
Tutulan oruçlarla yapılan ibadet ve yardımlarla bir manevi iklimden geçerek idrak ettiğimiz Ramazan ayı bayram sevinci ile taçlanmaktadır.
Gönül isterdi ki geçmiş bayramlarda olduğu gibi sevdiklerimizle bir arada olalım. Fakat tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen koronavirüs salgını sebebiyle, bu bayramı her birimiz evimizde geçirmek durumundayız. 
Bu pandemi sürecinde insanlık olarak zorlu bir imtihandan geçiyoruz. Allah’a şükür olsun ki, Devlet ve millet olarak salgına karşı büyük özveriyle mücadelemizi yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz.
Bu Bayramda da tedbirleri elden bırakmayacak, bu zor günleri inşallah sabır içinde hep birlikte atlatacağız. 
Bu düşünceler içinde; Ramazan Bayramı’nızı en içten dileklerimle tebrik eder; bayramın aziz milletimiz ve İslam Alemi için huzura, refaha, bolluğa, sağlığa ve İslam coğrafyasında akan kanın ve gözyaşının durmasına vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344