Milletvekili Köktaş'ın Kurban Bayramı mesajı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Köktaş'ın Kurban Bayramı mesajı ABONE OL

Milletvekili Köktaş'ın mesajı ise şöyle; "Bir bayrama daha erişmenin sevincini, mutluluğunu aziz milletimiz ile birlik ve beraberlik içinde yaşadıklarını belirten AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş, sözlerine şöyle devam etti: "Bayramlar, kardeşlik, birlik, beraberlik ve dostluk duygularının en üst seviyede yaşandığı en anlamlı günlerdir. 

Bayramlaşmak barışmaktır, bayramlaşmak kucaklaşmaktır, bayramlaşmak yardımlaşmaktır. Bayramlar, paylaştıkça anlam kazanır. Kurban, dayanışmadır, yoksulların sevindirilmesidir. Kurban, Allah'a, kardeşlerimize, kardeşliğe ve dayanışmaya yakınlaşmadır. Bu mübarek Kurban Bayramı'nda birbirimize daha bir candan sarılalım, birbirimizin imdadına koşalım, sevinçte de kederde de bir olduğumuzu gösterelim.

Bu anlamda sizleri büyük bir heyecanla bekleyen büyüklerimizi ziyaret edelim, onları unutmayalım. Onlar bizim birlik ve beraberliğimizin nişanesidir, ihmal etmeyelim.

Yine yetimlerimizin, öksüzlerimizin ve hastalarımızın yanında olalım onları sevindirelim.

Mübarek Kurban Bayramı'nın, işte bu anlayışın, işte bu atmosferin pekişmesine, güçlenmesine, safların sıklaşmasına, gönüllerin bütünleşmesine vesile olmasını Allah'tan temenni ediyorum. Bir kez daha kurbanlarımızın makbul olmasını temenni ederken, Aziz milletimizin ve Samsunlu hemşehrilerimizin Mübarek Kurban Bayramı'nı en içten duygularımla kutluyor; bayramın, ülkemiz başta olmak üzere, tüm İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Allah'tan niyaz ediyorum."
Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2015, 07:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4