banner341

Milletvekili Köktaş'tan SMMMO'ya ziyaret

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMMO) Odası'nı ziyaret etti.

Milletvekili Köktaş'tan SMMMO'ya ziyaret ABONE OL

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMMO) Odası'nı ziyaret etti.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMMO) Odası'nı ziyaret ederek Başkan Hayrul Kayar ve yönetim kurulu üyeleri ile biraraya geldi.
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) genel kurul çalışmalarından arda kalan zamanlarında Samsun'a gelerek bir dizi programlar gerçekleştirerek vatandaşlarla biraraya gelen, kamu, kurum ve sivil toplum kuruluşları ile meslek odalarını ziyaret ederek yapılan ve yapılacak olan çalışmalar üzerine istişarelerde bulunan Milletvekili Köktaş, kendisine iletilen öneri ve taleplerin çözümü üzerine de gerekli görüşmeleri yapıyor.
Bu kapsamda Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMMO) Odası'nı ziyaret eden Milletvekili Köktaş, Başkan Hayrul Kayar ve yönetim kurulu üyelerinden mesleğin sorunları hakkında kendisine iletilen konuları not aldı. 

GEREKLİ GÖRÜŞMELER YAPILIYOR
Gerçekleşen ziyarette konuşan Milletvekili Köktaş, "Hükümetimiz içinde bulunduğumuz durumun farkında olarak, içeride ve dışarıdaki ekonomik dinamikleri ayakta tutabilmek, ekonomiye canlılık katabilmek için bütün paydaşlarıyla gerekli görüşmeleri yaparak tedbirlerini alıyor. Muhasebeci ve Mali Müşavirler bu paydaşların olmazsa olmazlarıdır.  Onlarında görüş, önerileri, dilek ve temennileri aynı hassasiyetle dikkate alınıyor. Belki ihmal ettiğimiz konular olabilir, bunları da hatırlatarak dikkate alınması, hem meslek erbabı olan Muhasebe ve Mali Müşavirlerimiz hemde sanayici işadamlarımıza daha rahat hareket etme imkanı sağlanacaktır." dedi.
Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMMO) Odası Başkanı Hayrul Kayar'da nazik ziyareti için Milletvekili Köktaş'a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2016, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4