Milletvekili Köktaş'tan teröre ve işbirlikçilerine lanet

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, dün gece İstanbul Beşiktaş‘ta yaşanan hain terör saldırısına ilişkin açıklama yaptı.

Milletvekili Köktaş'tan teröre ve işbirlikçilerine lanet ABONE OL

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, dün gece İstanbul Beşiktaş‘ta yaşanan hain terör saldırısına ilişkin açıklama yaptı.

Milletvekili Köktaş teröre ve teröre destek veren işbirlikçilerine lanet ettiği mesajında şu sözlere yer verdi: "Hayata, huzura, insanlığa düşman olduğunu karanlık ve kalleş yüzünü bir kez daha göstererek bomba patlatan düşman, hain, kalleş katilleri ve onun işbirlikçilerini şiddetle lanetliyorum.
Terörün, her türlü değeri ve ahlakı çiğneyen yüzünün en çirkin halini, bu sefer İstanbul’da gördük. 
İstanbul Vodafone Arena stadyumunda oynanan Bursaspor-Beşiktaş futbol maçının ardından saat 22.29'da futbol taraftarlarını, ve stadyumun güvenliği sağlayan çevik kuvvet polisimizi hedef almak üzere kalleşçe tasarlanmış bombalı araçla düzenlenen saldırı sonucunda şehitlerimiz ve yaralılarımız olmuştur. 
Milletce acımız çok büyüktür fakat bu büyük acıyı da yine milletçe daha çok birlik ve beraberlik içinde kenetlenerek aşacağız, üstesinden geleceğiz. 

Ülkemiz ne zaman, geleceğe yönelik olumlu bir adım atsa, cevabı hemen, terör örgütleri eliyle kan, can, vahşet, kaos olarak önümüze gelmektedir.  Fakat bu saldırılar, bizim şevkimizi ve kararlılığımızı törpülemek yerine, tam tersine daha da keskinleştiriyor. 
Masum insanların canına kasteden katiller devlet ve milletimizin bütünlüğüne halel getiremeyecekler, Türkiye'yi demokrasi ve hukuk yolundan çeviremeyeceklerdir. 

Hükümetimiz ve emniyet birimlerimiz alçak saldırının aydınlanması ve faillerinin bulunması için bütün dikkatiyle teyakkuz halindedir. Canlarımıza kasteden alçak katiller ettiklerinin cevabını en ağır şekilde alacak ve aziz şehitlerimizin kanını yerde bırakmayacağız.
Bizler, bu vatanı kanlarıyla sulayanların torunlarıyız. Asla hiçbir terör örgütünün veya işbirlikçilerinin, bölünmez bütünlüğümüze zarar verici faaliyetlerde bulunmasına izin vermeyeceğiz. Kökleri kazınana kadar yılmayacağız. 
Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın ve daima insanlığın vicdanı olan ülkemizi, milletimizi ve devletimizi korusun. Bir kez daha şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağolsun."

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2016, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner366