banner341

MMO Samsun Şube Onur Gecesi Düzenledi

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube üyeleri ile beraber Onur Gecesinde buluştu. Onur Gecesinde meslek yaşamlarında 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60 ve 65 yıllarını dolduran Makina ve Endüstri Mühendislerine plaket verildi.

MMO Samsun Şube Onur Gecesi Düzenledi ABONE OL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Salonunda düzenlenen Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube 64. Yıl Onur Gecesine oda üyeleri ve aileleri katılmıştır.

Onur Gecesinde konuşma yapan Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Kadir GÜRKAN; Amasya, Çorum, Ordu, Sinop, Tokat ve Samsun’u kapsayan Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesinin 2.552 Üye, 530 Öğrenci Üyeye ulaştığını, Anayasanın 135 Maddesi doğrultusunda kurulan Odamızın üyesine, şehrine, bölgesine ve ülkesine meslek disiplini doğrultusunda, aklın ve bilimin ışığında hizmet edebilme gayreti içerisinde olduğunu, 2018-2020 Yıllarını kapsayan Çalışma Dönemlerinde üyelerine yönelik düzenlenen meslek içi eğitimler, seminerler, öğrenci üyelerine yönelik teknik eğitimler, deneyimler toplantıları ve teknik geziler, şehrimize yönelik asansör periyodik kontrolleri, kaldırma ve iletme makinaların teknik kontrolleri öne çıkan çalışmalarının olduğunu” söyledi.

Konuşmasında GÜRKAN “çalışma dönemimizde yaşanılan alan daralmasına bağlı oluşan sıkıntılarımızı, verimliliğimizi daha üst seviyelere taşıyarak, yeni alanlar yaratarak üstesinden gelmeyi hedeflediklerini ve bu kapsamda 2018 yılının son çeyreğinde ısıtma sistemlerinde doğal gaz kullanılan merkezi sistemlerin “Baca Gazı Sızdırmazlık” ölçümlerine başladıklarını belirterek başta Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyemiz Nail YOLAYDIN olmak üzere teknik ekibimize ve bizlerle müşterek çalışan doğalgaz dağıtım firmamız SAMGAZ A.Ş. yöneticilerimize teşekkür ediyorum” derken “bugün burada bizleri yalnız bırakmayarak etkinliğimize katılan değerli konuklarımıza, plaket alarak mesleki hazzı yaşayacak olan üyelerimize şahsım ve yönetim kurulum adına içtenlikle teşekkür ediyorum” dedi.

Açılış konuşmasının ardından; Ülkemizin kalkınması için şantiyelerde, fabrikalarda, kamu ve özel sektörde yıllarca büyük bir özveriyle çalışan, üreten ve sanayileşen bir Türkiye için mücadele veren üyelere meslek yaşamlarında geçirdikleri yılların anısına meslekte 15 yılını dolduran üyelerimize plaketlerini meslek büyüklerinden Mak. Müh. Şaban Günhan SANUS, 20 yılını dolduran üyelerimize plaketlerini meslek büyüklerinden Mak. Müh. Erdoğan ZENGİN, 25 yılını dolduran üyelerimize plaketlerini Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir GÜRKAN, 30 yılını dolduran üyelerimize plaketlerini Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özkan ER, 35 yılını dolduran üyelerimize plaketlerini Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bekir AKARSU, 40 yılını dolduran üyelerimize plaketlerini Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Ünsal KIRAN, 45 yılını dolduran üyelerimize plaketlerini Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet SARAÇOĞLU verirken 50, 55, 60 ve 65 yılını dolduran üyelerimize plaketlerini Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından verilmiştir.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4