banner341

MMO yeni mezun üyeleri ile biraraya geldi

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi, yeni mezun üyeleri ve iş arayan üyeleri ile bir araya geldi. Toplantıda üyelerin Odadan beklentileri, yapılması gerekenler konuşularak bir yol haritası oluşturuldu.

MMO yeni mezun üyeleri ile biraraya geldi ABONE OL

Toplantıya Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir GÜRKAN, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özkan ER, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyesi Bekir AKARSU, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Teknik Görevlisi Faik YILMAZ ve üyeler katılmıştır.

Toplantıyla ilgili olarak basına bilgi veren Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir GÜRKAN; “Yeni mezun olan Makine ve Endüstri Mühendisi üyelerine yönelik kişisel gelişim ve teknik seminerler düzenleyerek üyelerinin donanımlarını artırmaya çalışacaklarını, bu süreç içerisinde de her zaman olduğu gibi Makine ve Endüstri Mühendisi ihtiyacı olan işletmeler ile üyelerini bir araya getirerek istihdam yaratmaya çalışacaklarını ” açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2016, 11:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4