Muhtarların Gününü Buruk Kutladılar

Türk Kızılay’ı Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Örs ve Yönetim Kurulu ikinci Başkanı Köksal Öner ile birlikte muhtarlar gününde Canikli muhtarları yalnız bırakmadı.

Muhtarların Gününü Buruk Kutladılar

Samsun’unun Canik ilçesindeki Çamalan Mahallesi Muhtarı Tahsin Çelik’in 18 Ekimde rahmetli olmasından dolayı büyük üzüntü yaşayan Canikli muhtarların nezihinde Türk Kızılay’ı Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Örs ve Yönetim Kurulu ikinci Başkanı Köksal Öner ile birlikte Canik İlçesi Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Genci  dernek binasında ziyaret ederek taziyede bulunurken, 19 Ekim Muhtarlar günün de  kutladılar.

‘MUHTARIMIZI RAHMETLE ANIYORUM’
Bu önemli günde muhtarlarla birlikte olmanın mutluğunu inşa ettiklerinin altını çizen Türk Kızılay’ı Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Örs,” Canik ilçesinde bulunan 53 muhtarımızla çalışmalarımızı koordineli yürütmekteyiz. Özellikle 18 Ekimde hakkın rahmetine kavuşan cenazesine iştirak ettiğimiz Çamalan Muhtarımız Tahsin Çelik abimizi rahmetle anarken Şubemizin üyesi olan Ahmet Genç başkanımın nezihinde tüm muhtarlarımızın gününü kutluyorum. Halkın iradesi ile seçilen yine bulunduğu mahallerinde öz veri ile çalışan muhtarlarımızın her zaman yanındayız” dedi

‘TÜRK KIZILAY’I İLE GURUR DUYUYORUM’
Ziyaretlerinden dolayı Türk Kızılay’ı Canik Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Örs ve Yönetim Kurulu ikinci Başkanı Köksal Öner’e teşekkür eden Canik Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu  Başkanı Ahmet Genç,” İlçemizde ihtiyaç sahiplerinin yanında olan mahallerimizdeki mağdur insanların yanında olan  benim gibi bir çok muhtarın üyesi olduğu Türk Kızılay’ı Canik şubesi bizim olmazsa olmazımızdır. Ortak çalışmalarımız devam etmektedir ”diye konuştu.
Köksal ÖNER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner245

banner4

banner244