banner341

MÜSİAD Orta ve Doğu Karadeniz Şube Başkanları Trabzon'da Toplandı

MÜSİAD Orta ve Doğu Karadeniz Şube Başkanları Trabzon Şubesinin ev sahipliğinde bir araya geldi.

MÜSİAD Orta ve Doğu Karadeniz Şube Başkanları Trabzon'da Toplandı ABONE OL

Toplantıyla ilgili düşüncelerini paylaşan MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Hasan Tahsin ŞengülL, yeni çalışma döneminde ve özellikle Covid-19 salgın süreci sonrasında küresel ve bölgesel anlamda ortaya çıkan riskler ve avantajların değerlendirildiği bir istişare toplantısı oldu.
Bu çerçevede üyelerimizin sektörel anlamda ticaretlerinin geliştirilmesi, salgın sürecinin üyelerimiz ve piyasa üzerinde ki olumsuz etkilerinin giderilmesi ve mevcut potansiyellerin en üst seviyede kullanımlarının sağlanmasına yönelik yapılabilecek çalışmalar değerlendirildi dedi.
MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Hasan Tahsin Şengül, gelecekte dünyada, şehirlerin yarışacağı ve şehir ekonomilerinin daha da ön plana çıkacağını öngörmekteyiz. Şehirlerimizin kalkınmasına ve gelişmesine katkı sağlayacak ve dönüşüm sürecinin sağlıklı yönetilmesi için çalışmalar yapacağız . Toplantının verimli geçtiğini düşünüyorum. Bu tür toplantıların devam etmesi gerektiği yönünde prensip kararı aldık.  Bir sonra ki toplantıyı inşallah Samsun’umuzda daha geniş bir katılımlı bir program olarak icra edeceğiz. Birlikte Büyüyeceğiz diyoruz. Yaptığımız toplantının şehirlerimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum dedi. Toplantıya Samsun’ un yanı sıra Artvin, Rize, Trabzon, Giresun, Gümüşhane, Bayburt, Batum şube başkanları katıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2021, 14:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4