Mustafa Demir, Atakum'da meşalelerle karşılandı

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, meşalelerle ve sevgi gösterileriyle karşılandığı Atakum'un aksu Mahallesi'nde, "Yatırımcıların önünü açarak sanayi hamlesi başlatacağız" müjdesi verdi.

Mustafa Demir, Atakum'da meşalelerle karşılandı ABONE OL

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Samsun'un her mahallesinde halkla buluşan Mustafa Demir, "Bu seçimler Samsun'umuz ve ülkemiz için son derece önemli. Halkımıza bunu anlatmak için gece gündüz demeden sahadayız" dedi.
Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı, Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri çalışmaları kapsamında Atakum İlçesi Aksu Mahallesi'nde halkla buluştu. Cumhur İttifakı'nın Atakum'da AK Parti'den Belediye Başkan Adayı olan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ve MHP İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu'nun eşlik ettiği Mustafa Demir, kendisini meşalelerle karşılayan ve büyük sevgi gösterisinde bulunan Aksu sakinlerine hitap etti.


TÜRKİYE'NİN GELDİĞİ NOKTA
Türkiye'nin, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçişten sonraki ilk seçimler olduğuna dikkat çeken Mustafa Demir, "Bu seçim Samsun için 2 türlü önemli. İttifakın adayıyız. İttifak çok önemli, bunun değerini zamanla anlayacağız. Türkiye çok farklı bir yere geldi. Hatırlarsanız ilk geldiğimiz dönemlerde parasını verdiğimiz halde 4 adet İHA’yı vermediler. Ama ne oldu şimdi, sadece Ukrayna’ya 12 tanesini biz satıyoruz. Hem de dünyanın en gelişmişini" dedi.

HİZMETLER ARTIK BELEDİYENİN İŞİ
Yerel seçimlere 1 ay gibi kısa bir sürenin kaldığını hatırlatan Demir, "Hepiniz, bu bölgede ne kadar mahalle varsa maksimum düzeyde destek istiyoruz. Ülkemizin bekası, istikrar, gelecek için. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçtik artık yüzde 51 oyu alamayan kimse bu ülkeyi yönetemeyecek. Koalisyon dönemleri bitti. Yerelde de hizmetler artık tüm işler ve yatırımlar büyük ölçüde belediyeler tarafından yürütülecek. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminden sonra ilk yerel seçim 31 Mart’ta. Türkiye’ye en iyi örnek olabilecek. Burada da hepinizin katkısı olacak" diye konuştüu.

'CUMHURBAŞKANIMIZIN GÜCÜ ARKAMIZDA...'
10 gün içerisinde projelerini açıklayacağını da ifade eden Mustafa Demir, “İlçe başkanımız, meclis üyeleri ile birlikte, teşkilatlarımızla, MHP ve AK Parti fark etmiyor hep birlikte, gönül gönüle, ilçe belediyesi, büyükşehir, milletvekillerimiz Yusuf Ziya Yılmaz, Çiğdem Karaaslan, belediyecilik ile ilgili genel başkan yardımcımız, Fuat Köktaş, bakanımız Ahmet Demircan, Orhan Kırca, bu kardeşlerimiz ile birlikte el ele gönül gönüle, bir de cumhurbaşkanımızın gücü var arkamızda. Samsun’u 31 Mart’tan sonra hep birlikte, genç kardeşlerim sizin için şaha kaldıracağız. İstihdamda çok sayıda projelerimiz var" dedi.

'İŞ BİTMEDEN KİMSEYE UYKU YOK!..'
Zihni başkanım ve beni tarihi bir oyla kazandıracaksınız. Bu sorumluluğu bize vereceksiniz. Söz veriyorum; ekip kuracağız. Mahalleler arasında toplantı yapacağız, öncelik sırasına dizeceğiz. Büyükşehrin yolu, küçük şehrin yolu ayrımcılığını kaldıracağız, ekibi size teslim edeceğiz. Arazi yolları, bağlantı yollarını yapacağız. Hatta iş bitene kadar muhtarlarımız evlerinde yatmayacak. Meclis üyeleri de 1’er hafta nöbet tutacaklar. Orada işi takip edeceğiz. Takip etmediğin, görmediğin iş senin değildir."

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4