banner367

Mustafa Demir, Samsun'u halkımızla birlikte yöneteceğiz

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Samsun'un 50-100 yıllık geleceğini doğru projelerle belirlemeye çalıştıklarını belirterek, halkla ortak yönetimin Büyükşehir Belediyesi'nin önceliği olacağını söyledi.

Mustafa Demir, Samsun'u halkımızla birlikte yöneteceğiz ABONE OL

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, belediye ve halk kavramını yönetimde bir bütün haline getireceklerini kaydetti.
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ın katılımıyla gerçekleşen programlara katılan Mustafa Demir, daha sonra Terme İlçesi'nde proje tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Sakarlı, Çay mahallelerinde halk toplantıları sonrasında ise İlkadım ve Canik ilçesinde sivil toplum kuruluşları ve esnafı  ziyaret etti. Demir, Zeytinlik Mahallesi mitingi, Hacıismail mahallesindeki halk buluşmasıyla programını tamamladı.


Açıklamalarda bulunan Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Samsun'un şehircilik anlamında Türkiye'nin en önde gelen illeri arasında olması için değişim ve gelişimi sağlayacak projelerle yola çıktıklarını kaydetti.


'SAMSUN GELECEĞE EMİN ADIMLARLA İLERLEYECEK'
Samsun'un 50-100 yıllık geleceğini doğru projelerle belirlemeye çalıştıklarını vurgulayan Demir, "Hazırladığımız her proje, çalışma Samsun'a, halkımıza büyük katma değerler katacak. Bu zamana kadar olduğu gibi ilk başta şeffaf, hakkaniyetli, halkın hakkına bir gram zeval vermeyecek bir yönetim sergileyeceğiz. Kendimize bir yol haritası belirledik. Kentin ihtiyaçlarını, taleplerini çok iyi biliyor ve bu doğrultuda hareket ediyoruz. Geleceğimiz çok önemli, şuan yapacağımız hataların yansımaları ileride dönüşü zor gelişmelere neden olabilir. Bunun için her yaptığımız işi ortak akıl anlayışla yerine getirmeye çalışıyoruz." diye konuştu.
'KENTE YENİ BİR VİZYON KATILACAK'
"Sorun çözen anlayışla doğru projeler uygulayarak şehrimizi ihya edeceğiz" diyen Demir, "Mutlu insan, mutlu şehir kavramı çok önemli. Bizler kentimizde yaşam kalitesini ne kadar artırır, kolaylaştırırsak, sorunları çözersek, ekonomimizi güçlendirirsek mutlu insan ve şehir kavramını tam anlamıyla oluşturmayı sağlarız. Mustafa Demir, kente yeni bir vizyon  katmak için kararlı. Halkımızın büyük desteği olmadan bunların hiç birini başaramam." dedi. 
Demir, yaşamını yitiren Uzman Çavuş Bünyamin Gündoğdu'nun Evci Merkez Camii'nde kılınan cenaze namazına da katıldı. 

 

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2019, 23:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner366