banner433

Nuri Alço öldü, Murat Övüç yoğun bakımda!

Hayatını kaybeden sağlık çalışanlarına ithafen “ Gidenler Dönmez Geriye” isimli bir video klip çalışmasında bir doktoru canlandıran Nuri Alço rol gereği ölürken, Murat Övüç ise yoğun bakıma kaldırıldı.

Nuri Alço öldü, Murat Övüç yoğun bakımda!

Ünlü Sunucu ve Sanatçı Uğur Arslan korona da hayatını kaybeden sağlık çalışanlarına ithafen “ Gidenler Dönmez Geriye” isimli bir video klip çalışması gerçekleştirdi.
Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında çekilen video klibin yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen Burak Akan oturuyor.
Çekimleri Avrupa Hospitalda gerçekleştiren Sosyal Sorumluluk Projesinde Nuri Alço, Murat Övüç,  Kahraman Sivri, Yüksel Molla, Özge Sarı ve Mehmet Ulay gibi isimler yer aldı. Çekimlerde bir doktoru canlandıran Nuri Alço rol gereği ölürken, Murat Övüç ise yoğun bakıma kaldırıldı.
Projenin Görüntü Yönetmenliğini İhsan Menkü gerçekleştirirken, Fotoğraf Sanatçılığını Hüseyin Kurt üstlendi.
Konuyla ilgili Uğur Arslan:  “Sağlık çalışanlarına ithafen çektiğimiz bu sosyal sorumluluk projemizde bizlere destek veren tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. Bu Video Klibi hayatını kaybeden tüm sağlık çalışanlarına adıyoruz. Onlar bu ülkenin kahramanları” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2020, 19:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344